Włóczykije4x4 - Polskie Bezdroża

Przejdź do treści

Menu główne:

Włóczykije 4x4


Projekt Włóczykije4x4 to impreza w konwencji dobrze Wam znanej Mazowieckiej Włóczęgi, ale w wersji dłuższej bo dwu, trzydniowej. I znacznie dalszej. Wyjeżdżamy poza granice Mazowsza, bo choć jest przepiękne, to warto zobaczyć co kryje się dalej poza jego magicznymi granicami.

Włóczykije są ciekawscy z natury, prawda? Poza tym Mazowsze nadal będzie miejscem z którego będziemy wyruszali na nowe ścieżki, tylko że według nowej formuły. Jeden dzień intensywnej podróży prowadzącej nas do celu i drugi dzień poświęcony na poznawanie wybranego, nowego miejsca. Trasy terenowe, poza asfaltem będą przeplatane odcinkami asfaltowymi, tak aby w ciągu jednego dnia  dotrzeć znacznie dalej. Ruszamy na nowe ścieżki i zapraszamy Was do ruszenia z nami, nowymi trasami w nowe miejsca, w nowe klimaty.

Założenia ogólne

Trasa dzienna będzie oscylowała w okolicach 200 kilometrów i będzie prowadziła możliwie daleko od asfaltu. Mimo dużego dystansu do pokonania, czas jazdy nie powinien przekraczać 8-10 godzin.  W trasę będą wplecione dłuższe odcinki rzędu 20-30 kilometrów po asfalcie: w ten sposób będziemy omijali rejony niezbyt ciekawe, skracając jednocześnie czas przejazdu. Wyjąwszy właśnie te odcinki całość będzie miała charakter Mazowieckiej Włóczęgi, czyli przed nami polne, leśne drogi, trudniejsze odcinki z objazdami i oczywiście wybrane przez nas najciekawsze miejsca do zwiedzenia.


Przed nami Przygoda, nowe krajobrazy, nowe miejsca.


Nasze Land Rovery serwisuje
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego