Oferta dla firm - Inne moduły - Polskie Bezdroża

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta dla firm - Inne moduły

Szkolenie z samoobrony-system Krav Maga
Krav Maga to system powszechnie ceniony na całym świecie jako nowatorska, skuteczna i niezmiernie praktyczna metoda walki i samoobrony. System składa się z prostych i łatwo przyswajalnych technik opartych na naturalnych ruchach ciała i logicznych regułach obrony. Jego skuteczność nie zależy od sprawności fizycznej. Szkolenie kształtuje świadomość zagrożeń, uczy taktycznych rozwiązań, psychologicznych aspektów ataku i obrony oraz manualnych technik odparcia napastnika. Instruktorzy pokazują, że nie jest potrzebna ani siła, ani szybkość, czy też lata praktyki aby obronić się samemu.

Kurs pierwszej pomocy
Zajęcia odbywają się w czterech blokach tematycznych. Dla zintensyfikowania procesu szkoleniowego uczestnicy pracują w grupach. Każdy blok trwa około pół godziny. Prowadzący zajęcia to wykwalifikowani instruktorzy i ratownicy medyczni z wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym i ratowniczym. Podsumowaniem kursu jest pozorowane zdarzenie, w którym pomocy udzielają uczestnicy szkolenia.

Joga
Szkolenia, polegającego na pokazaniu, omówieniu i nauczeniu zestawu kilku najbardziej skutecznych ćwiczeń, które każdy będzie mógł wykonywać w odpowiednim dla siebie czasie. Ćwiczenia te przyczyniają się do podniesienia poziomu energii i odporności na stres, co bezpośrednio wpływa na wydajność, kreatywność i lepsze samopoczucie. Zajęcia poprowadzą nauczyciele jednej z renomowanych, warszawskich szkół jogi, posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć.

Nasze Land Rovery serwisuje
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego