Oferta dla firm - Gry terenowe - Polskie Bezdroża

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta dla firm - Gry terenowe

Piesze gry terenowe zadaniowe
Gra terenowa polegająca na pokonaniu przygotowanej trasy, przy wykorzystaniu otrzymanych materiałów i akcesoriów (np kompasy lub GPS). Po drodze trzeba rozwiązywać kolejne zadania lub pokonywać różnego rodzaju przeszkody. Oczywiście tego typu zabawa może mieć wiele wariantów, dopasowanych do oczekiwań i poziomu sprawności uczestników.

Geocaching
Odmiana gry terenowej wykorzystująca GPS w poruszaniu się na ustalonym obszarze. Polega na poszukiwaniu tzw. skrzynek (ang. geocache). Dokładne współrzędne (lub ścisłe informacje na temat położenia) ukrytej skrzynki mogą być uzyskane poprzez rozwiązanie zagadki, wykonanie obliczeń, ułożenie puzzli itp.

Orienteering
Marszobieg na orientację - celem gry jest pokonanie w terenie określonej trasy w jak najkrótszym czasie. Uczestnicy muszą dotrzeć do ustawionych na trasie punktów kontrolnych posługując się mapą i kompasem. Urozmaiceniem mogą być pojedyncze konkurencje ulokowane na punktach kontrolnych, które dodatkowo uatrakcyjniają całą zabawę. Duża porcja zdrowego wysiłku gwarantowana.

Gra miejska
Odmiana gry terenowej, która jest rozgrywana w mieście. Oparta jest o indywidualny scenariusz. Tematyka może być różnorodna, od wydarzeń historycznych, przez powieści, historię kryminalną po fabułę fantastyczną. Uczestnicy wykorzystując elementy miasta wykonują rozmaite zadania, zdobywają informacje i akcesoria, tak aby zrealizować scenariusz gry po pokonaniu trasy. Gra może być rozbudowana o udział profesjonalnych aktorów.

Nasze Land Rovery serwisuje
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego