Oferta dla firm - 4x4 - Polskie Bezdroża

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta dla firm - 4x4

Przejazdy terenowe autami 4x4
Klimatyczna wyprawa za kierownicą aut terenowych pod opieką instruktorów o zróznicowanym poziomie trudności, dostosowanym do wymagań klienta. Wyprawy mogą mieć charakter czysto turystyczny, jak i zawierać elementy przeprawowe. Przejazd może być połączony z rozwiązywaniem rozmaitych zadań i zagadek, które mogą wymuszać współpracę lub rywalizację pomiędzy zespołami.

Zabawy stacjonarne autami 4x4
Zabawa samochodami terenowymi na stanowiskach z zadaniami do wykonania. Zadania mają różny stopień trudności. Na jednych liczy się spryt, na innych precyzja w prowadzeniu auta przez przeszkodę terenową lub czas i współpraca całego zespołu. Przedstawiamy do wyboru kilka propozycji i wspólnie wybieramy te najlepsze. Doskonała zabawa stacjonarna zapewniająca sporo emocji.

Szkolenia z podstaw jazdy terenowej
Całodniowe szkolenia z podstaw jazdy terenowej i użytkowania osprzętu dodatkowego (lina kinetyczna, wyciągarka, hi-lift, zblocze). W ramach kursu przeprowadzamy także godzinny moduł udzielania pierwszej pomocy. Szkolenia możliwe są zarówno na autach klienta, jak i naszych samochodach. Doskonała propozycja dla firm, które użytkują auta 4x4.

Nasze Land Rovery serwisuje
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego