Apokalipsa - Polskie Bezdroża

Przejdź do treści

Menu główne:

Apokalipsa - jak przetrwać

„Miej nadzieję na najlepsze, przygotuj się na najgorsze”

                                                      (Kendar Blake)

Może apokalipsa zombie to nie jest najbardziej prawdopodobny scenariusz, ale inne scenariusze, niewiele lepsze, mogą się wydarzyć. Mówiąc serio, może nie spodziewamy się wystąpienia wirusa zamieniającego ludzi w krwiożercze bestie, ale scenariusz blackoutu, kilkudniowych zamieszek na tle dowolnym lub zdarzenia które spowoduje konieczność przetrwania jednej lub dwóch nocy w nieprzyjaznym środowisku uważamy już za bardziej prawdopodobny. Podobnie jak uważamy za prawdopodobny wypadek w trudno dostępnym terenie lub awarię systemów nawigacyjnych. Jesteście gotowi?

Część 1 – „Przetrwać”


Scenariusz w którym trzeba przetrwać jedną lub dwie noce, biorąc pod uwagę nasze hobby, może się ziścić. Pół biedy, kiedy mamy zepsuty samochód i możemy w nim przenocować. Ale co w wypadku, kiedy tego schronienia zabraknie? Czy jesteście w stanie, w miarę bezproblemowo, poradzić sobie w takiej sytuacji? Czy jesteście na nią odpowiednio przygotowani? Pół biedy kiedy jesteście sami, gorzej kiedy musicie zadbać także o innych, na przykład o dzieci, które z Wami podróżują. Czy aby na pewno potraficie? Czy macie w aucie, przy sobie odpowiednie wyposażenie? Czy potraficie go użyć? No właśnie… A nawet jeśli macie, choćby teoretyczną wiedzę z zakresu survivalu, to czy nie warto jej sprawdzić i przećwiczyć pod okiem doświadczonych instruktorów?

Razem z ekipą Bushmena zapraszamy Was na weekend pełen wrażeń i nauki. Zapraszamy Was na przygodę taką, jaką do tej pory oglądaliście tylko na Discovery Channel.  Jeżdżenia nie będzie zbyt wiele, za to ćwiczeń, nauki i przygód mnóstwo. Porzucicie swoje auta (w bezpiecznym miejscu oczywiście), weźmiecie najbardziej potrzebny ekwipunek a potem nauczycie się jak wybrać bezpieczne miejsce na obozowisko, jak rozpalić ogień bez pomocy rozpałki i miotacza płomieni, jak przygotować w miarę wygodny i bezpieczny nocleg i co robić kiedy kolejny dzień nastanie. Tylko tyle i aż tyle.
Przed imprezą otrzymacie od nas wskazówki jak się przygotować, a w trakcie trwania szkolenia będziecie mieli do dyspozycji sporo pomocnych akcesoriów, które ułatwią Wam działania i przetrwanie – pokażemy Wam jak z nich korzystać i pomożemy ich użyć.

Gwarantujemy oczywiście pełne bezpieczeństwo i naszą opiekę przez cały czas. Nie będziecie musieli robić niczego nierozsądnego lub niebezpiecznego. Jeśli chcecie zabrać ze sobą dzieci, to super, pod warunkiem, że mają minimum 10 lat i przygoda w plenerze, w świecie rzeczywistym, je bawi.

Termin:15-16.09.2018

Cena:
480 zł za dwuosobową załogę   
(*456 zł z rabatem)
dodatkowa osoba:
240       (*228 zł z rabatem)        

Ceny zawierają podatek VAT

*dla osób, które brały udział w naszych imprezach co najmniej 3 razy

W cenie:

  • starannie przygotowany roadbook oraz mapy,
  • szkolenie survivalowe,
  • naklejka, zezwolenia,
  • śniadanie w dniu 15.09
  • kiełbasa na ognisku bez limitu,
  • napoje - woda, sok, herbata, kawa
  • upominek dla każdego uczestnika

Część 2 – „Czy jest z nami lekarz?”


Pierwsza pomoc jest bardzo ważna, wszyscy o tym wiedzą. Ale czy wszyscy potrafią? Zwłaszcza w trudnych warunkach, kiedy wiadomo, że karetka szybko nie dotrze. Co robić w nagłych i mniej nagłych przypadkach i jak się do nich przygotować. Temu będzie poświęcona druga impreza cyklu.

Termin: wkrótce

Część 3 – „Jak my tam trafimy?”


Satelity właśnie diabli wzięli. Udało się wygrzebać jakąś starą mapę, jest kompas ale co z tym dalej zrobić? Jak odnaleźć drogę, narysować mapę, wyznaczyć kierunek i utrzymać go w drodze do wyznaczonego celu. Oto tematyka trzeciej imprezy cyklu.

Termin: wkrótce

Każda osoba, która ukończy wszystkie imprezy cyklu otrzyma certyfikat „Apokalipsa zombie – gotowy/a!” Ten certyfikat gwarantuje, że towarzystwo tej osoby znacznie zwiększa szanse na przetrwanie w trudnej sytuacji jeśli taka kiedykolwiek nadejdzie.


Zapraszamy Was serdecznie na zupełnie nowy cykl przygód, macie niepowtarzalną szansę aby sprawdzić, w kontrolowanych warunkach, na ile jesteście gotowi. I na ile telewizyjne mądrości z różnych programów faktycznie są przydatne w kryzysowej sytuacji.
Obowiązuje ścisły limit liczby uczestników.

Nasze Land Rovery serwisuje
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego