Akcja "Dla Choinki" 2018 - Polskie Bezdroża

Przejdź do treści

Menu główne:

Akcja "Dla Choinki" 2018     7 EDYCJA


Już za parę dni odbędzie się kolejna edycja najważniejszej imprezy 4x4 w Polsce. A my, po raz siódmy, wesprzemy tę piękną imprezę środkami z licytacji 15 sztuk najpiękniejszego kalendarza off-roadowego w Polsce. Jest najpiękniejszy, ponieważ modelkami są nasze Przyjaciółki, dziewczyny, które jeżdżą z nami, które możecie spotkać na naszych imprezach. Oraz piękniejsza połowa Polskich Bezdroży. To ich dar na rzecz Terenowej Integracji 4x4, dar na rzecz dzieciaków z domów dziecka.


To wyjątkowa, ostatnia już edycja kalendarza Polskich Bezdroży. To ostatnia szansa, żeby ten wyjątkowy kalendarz wylicytować. A jak zawsze, mamy ich tylko 15 sztuk. Każda historia i przygoda, nawet najpiękniejsza, ma zawsze gdzieś swój kres. Do tej pory, ze sprzedaży łącznie 90 sztuk kalendarzy, uzyskaliśmy 74 457,98zł którymi wsparliśmy akcję Terenowa Integracja „Dla Choinki”. A teraz macie szansę na zdobycie ostatnich 15 sztuk. Dodruków nigdy nie było i nie będzie.

Kochani, zapraszamy Was do licytacji! Otwórzcie swoje oczy, serca i portfele. Licytacja będzie trwała od 3 grudnia od godziny 20:00 do 7 grudnia do godziny 22:00.


Dziękujemy:
Ani Kondraciuk – która uchwyciła na zdjęciach piękno i zmysłowość Dziewczyn. Aniu, jesteś niesamowita.

Katarzyny Żukowskiej, Iwony Mandes i Gosi Niemczak. Dziękujemy Wam za profesjonalne przygotowanie Dziewczyn do sesji i wspaniałe podkreślenie urody każdej z nich.

Monice Banaszkiewicz za wspaniałe stylizacje fryzur

ZASADY LICYTACJI


Kalendarze są numerowane, a licytację wygrywa 15 najwyższych złożonych ofert. Nie licytujemy na konkretny numer kalendarza, jak w latach ubiegłych. Jeśli ktoś chce mieć kalendarz numer jeden, musi po prostu przelicytować 14 najwyższych ofert. Jeśli złożycie ofertę czwartą pod względem wysokości, to otrzymacie kalendarz numer 4. I tak aż do miejsca piętnastego. Jeśli otrzymamy dwie identyczne oferty, to liczy się oczywiście czas jej złożenia, czyli kto pierwszy ten lepszy.

Licytować możecie bezpośrednio w wydarzeniu na Facebooku. Jeśli chcecie zachować anonimowość, to możecie składać oferty poprzez adres mailowy kalendarz@polskiebezdroza.pl. Zastrzegamy sobie prawo weryfikacji ofert od osób, których nie znamy, więc podawajcie także numer telefonu do siebie, jeśli licytujecie drogą mailową.

Pamiętajcie o celu akcji, tam na końcu są dzieciaki. Dzieciaki, które na samym starcie życia zostały pozbawione wielu szans. Zapraszamy Was do licytacji, zapraszamy Was do obejrzenia niesamowitego i zmysłowego rezultatu wspólnej pracy i zabawy naszych Przyjaciółek a także wspaniałych osób, bez których sesja by się nie udała.

Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, to piszcie do nas, ale wydaje nam się to proste i czytelne.

Nasze Land Rovery serwisuje
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego