Akcja "Dla Choinki" 2016 - Polskie Bezdroża

Przejdź do treści

Menu główne:

Akcja "Dla Choinki" 2016     5 EDYCJA


W tym roku licytacja 15 sztuk naszych kalendarzy przyniosła rekordową kwotę 15 514,32 zł.

Niesamowity wynik. Całość jest przeznaczona dla dzieciaków z domów dziecka, w ramach akcji Terenowa Integracja "Dla Choinki". Trudno o piękniejszy cel 🎅🎄


Ponieważ jest to już piąta edycja kalendarza, to zrobiliśmy małe podsumowanie - przez pięć lat wspomogliśmy Terenową Integrację "Dla Choinki" łączną kwotą 57 791,32 zł.

Ale pisząc my, mamy na myśli nie tylko nas, załogę Polskich Bezdroży, lecz WSZYSTKIE osoby, które brały udział w tym projekcie. Nasze Przyjaciółki, które wykazały się niesamowitą odwagą pozując do cudownych aktów w kolejnych edycjach kalendarza, fotografki i fotografów, wizażystki, stylistki oraz wszystkie osoby, które tak pięknie otworzyły swoje serca i portfele i licytowały nasze kalendarze.

Dzięki wszystkim tym osobom powstało coś wspaniałego, coś pięknego i coś dobrego. Tak zwyczajnie dobrego. To dla nas zaszczyt, że mogliśmy się do tego przyczynić.
DZIĘKUJEMY


Dziękujemy:
Joannie Pawlikowskiej dziękujemy za cudowne, subtelne zdjęcia podkreślające piękno Dziewczyn. Dziękujemy także za cierpliwość, która pozwoliła uzyskać fantastyczne efekty. Joanno, jesteś niesamowita.

Katarzynie Żukowskiej i Ani Matuszewskiej dziękujemy za profesjonalne przygotowanie Dziewczyn do sesji i wspaniałe podkreślenie urody każdej z nich.

Moniki Banaszkiewicz dziękujemy za ujarzmienie wszystkich niesfornych kosmyków i nadanie niepowtarzalnego charakteru fryzurom a także za pozytywne nakręcenie sesji.

Specjalne podziękowania kierujemy w stronę „Rancho Pod Bocianem” za udostępnienie wnętrz, smaczne posiłki dla całej ekipy (Lech Bodzon jest mistrzem) oraz mnóstwo serca i ciepła ofiarowanych, po raz kolejny, projektowi kalendarza.

Nasze Land Rovery serwisuje
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego